Dziennik Zmian

Znasz to skądś?​

Ciągle myślisz o jedzeniu​

Nie jesz spontanicznie, bo czujesz, że nie masz kontroli nad jedzeniem

Czujesz, że nie ma dla Ciebie ratunku

Nie jesz konkretnych produktów o od dawna​​​

Jesteś więźniem diety i treningów

A może czujesz, że jedzenie jest Twoim sposobem na radzenie sobie z trudnymi emocjami?

Najpewniej wiele razy słyszałaś/łeś, że z zaburzeń odżywiania nie da się wyjść. ​

Rozumiem to. Ja także to słyszałam.​​

Co piszą o mnie osoby, z którymi współpracowałam?

Decyzja o podjęciu współpracy z Dorotą była decyzją, która zaważyła na tym, że po dwóch miesiącach jestem zupełnie innym człowiekiem. Polecam każdej osobie, która cierpi na zaburzenia odżywiania, która ma jakikolwiek problem w relacji z jedzeniem. Jej podejście sprawia, że wszystkie strachy nie są już takie straszne. Jeśli się zaufa tej wspaniałej dziewczynie można osiągnąć cel. Jest przy tym tak ludzka i empatyczna, że naprawdę można być z Nią w 100% szczerym. Osobiście odkryłam przed Dorotą wszystkie karty swojego zaburzenia (bulimia, kompulsywne objadanie się, restrykcje żywieniowe, bzdurne przekonania na różne tematy oraz połączenie wszelkich emocji z jedzeniem) i to właśnie sprawiło, że mogła pokazać to, co miała do zaoferowania. A były to absolutnie bezbłędne i proste zasady, czy wskazówki. Jeśli jesteś gotowy (nie mówię nawet o sile, czy motywacji, bo ja
zaczęłam współpracować z Dorotą, kiedy byłam na dnie i byłam przekonana, że ta kolejna próba jest bez sensu i nigdy mi się nie uda zrobić choć jednego kroku, by z tego wyjść) i podjąłeś decyzję, że chcesz skończyć z tym syfem, w którym jesteś, bo już nie żyjesz, tylko egzystujesz, a fajnie by było przeżyć życie- uderzaj! W ciągu tak krótkiego czasu w porównaniu do tkwienia w zaburzeniach można zrobić dobro dla siebie i wyjść na prostą. Najlepsza osoba.

Sarna
Współpracuję z Dorotą 3 miesiące. To czas, którego nigdy bym nie cofnęła. Ta oto Wspaniała osoba, wyciąga mnie z największego dna, w jakie wpadłam. Z ręką na sercu mogę powiedzieć , że Dorota dokonała cudu. Jest doskonała w tym co robi i w pełni profesjonalna. Jest najlepsza! Bardzo jej dziękuje, ze pomoc, za wskazówki i rady. Dzięki niej chce mi się żyć i wiem, że warto walczyć o swoje zdrowie!!!! Dziękuje!
Magda J.
Dzięki Dorocie odzyskałam radość i chęć do życia! 
W zaburzeniach odżywiania tkwiłam około 5 lat, bywały etapy gdy niby z tego "wychodziłam ", ale nigdy nie udało mi się wyjśc na 100 %, bo zawsze robiłam to dla kogoś. Pewnego razu sama postanowiłam, że raz na zawsze koniec z restrykcjami- był tylko problem, nie wiedziałam jak to zrobić? reverse diet? a może all in? Jak i ile powinnam jeść? Do współpracy z Dorota przekonał mnie fakt, że ona sama przeszła to co ja, doskonale rozumie cały ten mechanizm i wie co ma w głowie człowiek , którego organizm jest w stanie niedożywienia. To, że na własnej skórze doświadczyła procesu wychodzenia z zaburzeń odżywiania sprawia, że jest doskonała w tym co robi. 

Jestem szczęśliwa, że to właśnie Dorota towarzyszyła mi w zdrowieniu, bez jej wiedzy i ogromnego wsparcia zajęłoby mi to o wiele dłużej. 

Po 4 miesiącach intensywnej współpracy udało mi się odzyskać normalne życie. Jedzenie to tylko jedzenie, a dieta to tylko dieta! Dorotę będę polecać innym do końca świata, bo wiem że jest najlepsza w tym co robi.
Ola G.
Z całego serca mogę polecić zarówno konsultacje indywidualną z Dorotka, jak i jej podcast i w końcu "Dziennik zmian". Wszelka pomoc, jaką oferuje Dorota działa na wielu płaszczyznach i jest jednocześnie bogat! merytorycznie i bardzo praktyczna. Po rozmowie z Dorota, wprowadzilysmy zmianę o zaledwie 500 kcal wzwyż, a juz w ciągu dwóch tygodni zaowocowało to wzmocnieniem bardzo szeroko pojętej kondycji psychicznej i fizycznej. Dzięki tej decyzji odwazylam się rozszerzyć swoją wiedzę o nowe studia i zaczęłam rozwijać swoją kreatywność w pisaniu. To naprawdę działa!!! Wystarczy po prostu jeść wiecej:) Już kawałek czasu minął odkąd wyszłam z zaburzeń odżywiania i myślałam,że niewiele mnie zaskoczy, a tu dzięki Dorotce zobaczyłam, że mogę swoje życie jeszcze bardziej ubogacić, a w głowie przeczyscic zakamarki starych nawyków!!!
Karo Ta.
Minęło właśnie 2 miesiące mojej współpracy z Dorotą i mogę śmiało powiedzieć, że to były kluczowe miesiące, nastąpiła ogromna poprawa mojego samopoczucia, minęły nawet uporczywe zawroty głowy, okazało się też, że moja depresja wynikała z niedożywienia, wcześniejsza terapia nie przynosiła żadnej poprawy i gdyby nie Dorota to do dziś bym się leczyła bez rezultatów.
Wyjście z zaburzeń odżywiania jest ciężkie, zwłaszcza te pierwsze miesiące, dlatego wsparcie specjalisty, który wie co robi jest podstawą.

Odkąd jem jak człowiek nie mam żadnych napadów, nie zajadam żadnych emocji i jestem w końcu szczęśliwym człowiekiem. Cały czas muszę nad sobą pracować, ale jest coraz łatwiej pokonywać swoje demony bycia fit , gdzie wszystko kręciło się wokół kalorii i ćwiczeń.

Monika J.

Kim jestem?

Dorota Traczyk

mgr dietetyki

założycielka bloga i poradni Dieta Sportowca oraz marki
To Tylko Dieta o wyjątkowym podejściu i pasji do zawodu.

Współpracuje z sukcesami z osobami cierpiącymi na zaburzenia odżywiania, które pragną wyzdrowieć i zmienić podejście do jedzenia. Jest uznanym w branży dietetykiem osób aktywnych, sportowców oraz wszystkich tych, którzy potrzebują zmian w swoim żywieniu.

Autorka książki Legalny Doping (wyd. Publicat 2018) i podcastu dotykającego temat zaburzeń odżywiania bez tabu –
To Tylko Dieta dostępnego na Spotify, iTunes, Anchor.fm oraz od niedawna na YouTube.

Jej motorem napędowym jest niesienie pomocy innym. Wyróżnia się szczególnym zaangażowaniem w relację z podopiecznymi, bo wierzy, że zaufanie i współpraca obu stron są kluczem do sukcesu. Osiągnięcia podopiecznych dają jej największą satysfakcję.

Otrzymaj 4-tygodniowy mailing "Jak schudnąć?" i wiele więcej w przyszłości! :)

Wyślij mi newsletter (bez spamowania)!

 

Zapis do Projektu jest jednocześnie zapisem na newsletter. Akceptuję to i wiem, że w każdym momencie mogę zrezygnować.

 

Zapis do Projektu jest jednocześnie zapisem na newsletter. Akceptuję to i wiem, że w każdym momencie mogę zrezygnować.

 

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysyłki newslettera. Przeczytaj politykę prywatności".