Znasz to skądś?​

Ciągle myślisz o jedzeniu​

Boisz się jeść spontanicznie

Boisz się głody / ciągle lub nigdy go nie czujesz

Żyjesz jedzeniem

​​Ćwiczysz "bo musisz"

Jesteś więźniem diety

Nie pamiętasz co to jest satysfakcja po posiłku i boisz się, że puszczenie kontroli
spowoduje, że będziesz tyć w nieskończoność

Nie jesz konkretnych produktów o od dawna​​​

BOISZ SIĘ PUŚCIĆ KONTROLĘ​​

...LUB JESZ, ALE CIĄGLE SIĘ PILNUJESZ.​​

Najpewniej wiele razy słyszałaś/łeś, że z zaburzeń odżywiania nie da się wyjść. ​

Rozumiem to. Ja także to słyszałam.​​

Lata później, kiedy sama wyzdrowiałam i pomogłam już wielu osobom z pełnym przekonaniem mówię, że:​


Możesz się uwolnić od zaburzeń odżywiania i przestać być niewolnikiem diety i/lub ćwiczeń!

To właściwy czas abyś przestała żyć jedzeniem!
Życie jest duuużo piękniejsze poza zaburzeniami odżywiania
– wiedzą o tym najlepiej te osoby, które tam były.

Co piszą o mnie osoby, z którymi współpracowałam?

Współpracuję z Dorotą 3 miesiące. To czas, którego nigdy bym nie cofnęła. Ta oto Wspaniała osoba, wyciąga mnie z największego dna, w jakie wpadłam. Z ręką na sercu mogę powiedzieć , że Dorota dokonała cudu. Jest doskonała w tym co robi i w pełni profesjonalna. Jest najlepsza! Bardzo jej dziękuje, ze pomoc, za wskazówki i rady. Dzięki niej chce mi się żyć i wiem, że warto walczyć o swoje zdrowie!!!! Dziękuje!
Magda J.
Dzięki Dorocie odzyskałam radość i chęć do życia! 
W zaburzeniach odżywiania tkwiłam około 5 lat, bywały etapy gdy niby z tego "wychodziłam ", ale nigdy nie udało mi się wyjśc na 100 %, bo zawsze robiłam to dla kogoś. Pewnego razu sama postanowiłam, że raz na zawsze koniec z restrykcjami- był tylko problem, nie wiedziałam jak to zrobić? reverse diet? a może all in? Jak i ile powinnam jeść? Do współpracy z Dorota przekonał mnie fakt, że ona sama przeszła to co ja, doskonale rozumie cały ten mechanizm i wie co ma w głowie człowiek , którego organizm jest w stanie niedożywienia. To, że na własnej skórze doświadczyła procesu wychodzenia z zaburzeń odżywiania sprawia, że jest doskonała w tym co robi. 

Jestem szczęśliwa, że to właśnie Dorota towarzyszyła mi w zdrowieniu, bez jej wiedzy i ogromnego wsparcia zajęłoby mi to o wiele dłużej. 

Po 4 miesiącach intensywnej współpracy udało mi się odzyskać normalne życie. Jedzenie to tylko jedzenie, a dieta to tylko dieta! Dorotę będę polecać innym do końca świata, bo wiem że jest najlepsza w tym co robi.
Ola G.
Współpraca z Dorotą to najlepsza rzecz, jaka mi się przytrafiła przy wychodzeniu z zaburzeń odżywiania! Współpraca to sama przyjemność – posiłki są przepyszne i w 100% dopasowane do gustu, kontakt z Dorotą jest super oraz samo jej podejście do pacjenta – czułam się, jakby to była moja przyjaciółka która robi wszystko, żeby pomóc mi wyjść na prostą. Jestem bardzo wdzięczna za jej cierpliwość – zawsze była gotowa podnieść na duchu! Polecam w 100%!
Karolina K.
Z Dorotką skontaktowałam się w najgorszym dla mnie czasie. Od ponad dekady juz funkcjonowałam na diecie 1200 kcal, do tego miałam mocno ortoreksyjne podejście do żywienia, byłam psychicznie wykończona nieustannym myśleniem o jedzeniu, wiecznym odchudzaniem, a co gorsza brakiem efektów moich działań.  (...) Od dłuższego czasu interesował mnie temat żywienia, więc w poszukiwaniu kolejnych informacji trafiłam na tego bloga. A potem na artykuły o zaburzeniach odżywiania. Wiedziałam, ze jestem klasycznym przykładem ofiary wiecznej diety.  Natychmiast napisałam do Doroty i rozpoczęłyśmy współpracę. Już po 1,5 tygodnia czułam się jak inny człowiek. Może waga trochę wzrosła, ale wiedziałam, ze to jest niezbędny proces wychodzenia z chronicznego niedożywienia. To, co dla mnie było najwspanialsze to to, ze nauczyłam sie na nowo jeść „niedozwolone” produkty. Energii przybywało. Jednak najbardziej niespodziewane było to, jak odżyłam psychicznie. Jak odżywiony mózg przestaje mieć obsesje na punkcie wagi i jedzenia. Dorotka przywróciła mnie do życia i sprawiła, że odzyskałam chęci do realizacji moich planów i marzeń. Waga powoli się normowała, a ja od prawie 2 lat jestem szczęśliwą osobą.
Olga Anastazja
Dieta z Dorotą to nie jadłospis. To empatia, troska, zrozumienie, czas, wsłuchanie się w potrzeby. Czuję się zaopiekowana i ważna. To aspekt psychiczny, jakże istotny przy zaburzeniach odżywania. Po miesiącu współpracy czuję się też lepiej fizycznie. Mam więcej siły i energii, treningi znowu sprawiają przyjemność. Czuję, że dzięki Dorocie odnajduję BALANS, a po wieloletnich restrykcjach pozwalam sobie na przyjemności bez wyrzutów sumienia, ale też bez złego wpływu na ciało i samopoczucie. Wdzięcznam ☺️
S.
Minęło właśnie 2 miesiące mojej współpracy z Dorotą i mogę śmiało powiedzieć, że to były kluczowe miesiące, nastąpiła ogromna poprawa mojego samopoczucia, minęły nawet uporczywe zawroty głowy, okazało się też, że moja depresja wynikała z niedożywienia, wcześniejsza terapia nie przynosiła żadnej poprawy i gdyby nie Dorota to do dziś bym się leczyła bez rezultatów.
Wyjście z zaburzeń odżywiania jest ciężkie, zwłaszcza te pierwsze miesiące, dlatego wsparcie specjalisty, który wie co robi jest podstawą.

Odkąd jem jak człowiek nie mam żadnych napadów, nie zajadam żadnych emocji i jestem w końcu szczęśliwym człowiekiem. Cały czas muszę nad sobą pracować, ale jest coraz łatwiej pokonywać swoje demony bycia fit , gdzie wszystko kręciło się wokół kalorii i ćwiczeń.

Monika J.

...a co mówią?​

Posłuchaj odcinków mojego podcastu To Tylko Dieta z udziałem moich podopiecznych


Jak wygląda nasza współpraca?

» Jesteśmy w kontakcie 5 dni w tygodniu – bez ograniczeń*

» Kontaktujemy się przez WhatsApp (jeśli z jakiegoś powodu nie możesz – znajdziemy sposób 🙂 )

» Ustalam dla Ciebie indywidualną dietę na 4 tygodnie / schemat dietetyczny, który z czasem się zmienia…

» …bo dążymy do jedzenia intuicyjnego, w którym nie musisz zastanawiać się “ile możesz” czy “czy możesz”

» Przygotowuję dla Ciebie zestaw wyzwań i zadań każdego tygodnia

» Zdzwaniamy się raz w tygodniu o umówionej porze – rozmowa trwa zazwyczaj godzinę – w tym czasie  wszystko jest obgadane. 🙂

 Ile kosztuje współpraca ze mną?

1999 zł 2499 zł pierwszy miesiąc
1699-1899 zł kolejne**

 

Czy naprawdę warto tyle płacić?

Dzięki Dorocie wyszłam z zaburzeń odżywiania, w których tkwiłam 15 lat. Była ze mną przez cały okres wychodzenia z tej choroby. Wspierała mnie i uczyła jak żyć normalnie i cieszyć się życiem.

– Magda, 28 lat


Jeśli chcesz być w końcu zdrowa – TAK!

Magdzie i wielu innym podopiecznym na początku współpracy zawsze mówię:


Jeśli będziesz robić wszystko to, co proponuję – jestem przekonana, że uwolnisz się z zaburzeń odżywiania lub nauczysz się radzić z myślami, które staną się zdecydowanie mniej inwazyjne i nigdy więcej nie będą zmuszały Cię do zachowań, z których chcesz się uwolnić. Odzyskasz wolność i swobodę, której w zaburzeniach brakuje. Nie jest to łatwe i nigdy nie będzie – inaczej nie tkwiłabyś w zaburzeniach tyle czasu. 

Jeśli jesteś gotowa – to i ja jestem gotowa do tego, aby pomóc Ci raz na zawsze pożegnać zaburzenia odżywiania. Niezależnie na jakim etapie jesteś – po prostu napisz.

Zebrałam najlepsze i sprawdzone działania, spośród wszystkich, które próbowałam sama i realizowałam z podopiecznymi.

JA TEŻ tam byłam, dlatego nie martw się – rozumiem każde “dziwactwo” i nigdy Cię za to nie oceniam.


 Współpraca Podstawowa:

* nasze godziny kontaktu to 8:30-16:00. Zdarza się, że w wyjątkowych sytuacjach kontaktujemy się poza tymi godzinami. Na co dzień nie mam obowiązku odpisywać w innych godzinach oraz w weekendy. Ten punkt jest dla mnie zabezpieczeniem – ja też jestem człowiekiem, który potrzebuje odpoczynku! 🙂

Zaplanowaną konsultację można przełożyć maksymalnie na 24 h przed spotkaniem – w innym przypadku spotkanie przepada. Nie ma możliwości zwrotu kosztów za niewykorzystane konsultacje / tygodnie.

** cenę za kolejne miesiące ustalam indywidualnie.

CHCESZ BYĆ ZDROWA? NIE ODKŁADAJ WOLNOŚCI NA "KIEDYŚ".

Kliknij w przycisk. Po dokonaniu płatności wypełnij proszę ankietę żywieniową, a ja w międzyczasie skontaktuję się z Tobą aby umówić się na pierwszą, wstępną rozmowę telefoniczną.

Zapisz sie na listę oczekujących: kliknij tu

Cennik dodatkowy - dla szukających innej pomocy

Poniższe ceny są dla osób, które nie zdecydowały się na współpracę intensywną. Osoby współpracujące indywidualnie mają wszystkie elementy włączone we współpracę.

Obecnie możliwa jest współpraca jedynie z Patrycją – sprawdź opinie o nas

  • Konsultacja pojedyncza – wideo online – 60 minut – 270 zł (daję jasne wskazówki oraz zadania do rozpisania)
  • Pakiet konsultacji – 4 lub 5 konsultacji – 900-1100 zł

Kim jestem?

Dorota Traczyk-Bednarek

mgr dietetyki, psychodietetyk

założycielka bloga i poradni Dieta Sportowca oraz marki
To Tylko Dieta o wyjątkowym podejściu i pasji do zawodu.

Współpracuje z sukcesami z osobami cierpiącymi na zaburzenia odżywiania, które pragną wyzdrowieć i zmienić podejście do jedzenia. Jest uznanym w branży dietetykiem osób aktywnych, sportowców oraz wszystkich tych, którzy potrzebują zmian w swoim żywieniu.

Autorka książki Legalny Doping (wyd. Publicat 2018) i podcastu dotykającego temat zaburzeń odżywiania bez tabu –
To Tylko Dieta dostępnego na Spotify, iTunes, Anchor.fm oraz na YouTube.

Jej motorem napędowym jest niesienie pomocy innym. Wyróżnia się szczególnym zaangażowaniem w relację z podopiecznymi, bo wierzy, że zaufanie i współpraca obu stron są kluczem do sukcesu. Osiągnięcia podopiecznych dają jej największą satysfakcję.