Jak schudnąć? Przestań wierzyć w to, że się nie da i schudnij raz na zawsze!

To poradnik dla bezwzględnie wszystkich osób, które chcą schudnąć – krok po kroku, ZA DARMO!
Kierujemy go głównie do osób aktywnych fizycznie, ale każdy, bezwzględu na poziom wytrenowania – wyniesie z niego coś dla siebie.

Pokażemy Ci, że redukcja masy ciała to nic strasznego – tak długo, jak długo realizujesz założenia dobrego i zdrowego planu działania. 🙂 Podamy Ci gotowy schemat, który dostosujesz do siebie i stworzysz indywidualną dietę! 🙂

W 4 rozdziałach dowiesz się:

  • Jak schudnąć?
  • Jak nie przesadzić i prawidłowo określić swój wydatek energetyczny?
  • Co jest kluczowe podczas redukcji i jak to wdrożyć w życie?
  • O czym należy pamiętać, aby redukcja była zdrowa i skuteczna?
  • Co może hamować Twoje efekty i jak temu przeciwdziałać?
  • Dlaczego “słaby metabolizm” to nie jest wymówka?

Schudnij z Dietą Sportowca! Żadnych diet cud!

Zapisz się już teraz na newsletter, a wkrótce otrzymasz 4-tygodniwy cyklu mailingu prosto do Twojej skrzynki – ZUPEŁNIE ZA DARMO!

Uwaga: Po tej miesięcznej akcji materiały będą do nabycia TYLKO w formie płatnego ebooka! 🙂
Na spóźnialskich nie czekamy. 😉

Zapisz się już teraz!

 

 

Otrzymaj 4-tygodniowy mailing "Jak schudnąć?" i wiele więcej w przyszłości! 🙂

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę Dorotę Traczyk-Bednarek, al. Niepodległości 36, 61-714 Poznań w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

 

 

ps.: Osoby, które już są zapisane na newsletter także otrzymają mailing Jak schudnąć? Przestań wierzyć w to, że się nie da i schudnij raz na zawsze!