Witaj na Diecie Sportowca!

Dieta sportowca to zarówno poradnia dietetyczna jak i jeden z najpopularniejszych blogów dotyczących dietetyki i dietetyki sportowej w Polsce przez Dorotę Traczyk.

Misją Diety Sportowca jest wspieranie realizacji marzeń i potrzeb, na które wpływ ma odżywianie. Mając świadomość jak dużą rolę pełni właściwe żywienie pomagamy znaleźć właściwy sposób, który wspiera na każdym etapie życia.
Współpracujemy ze sportowcami wyczynowymi, ambitnymi amatorami sportu oraz osobami rekreacyjnie uprawiającymi sport. Jeśli zastanawiasz się, czy „jesteś sportowcem” to najpewniej tak! Jeśli choć trochę sport jest częścią Twojego życia, lub masz w planach w końcu zrealizować swoje marzenia sportowe – znalazłeś się we właściwym miejscu. Bierzemy pod uwagę zarówno aktywność fizyczną jak i zawodową - większość naszych podopiecznych to nie tylko osoby aktywne sportowo, ale także mające rodzinę i pracę na cały etat!

Kładziemy duży nacisk na stosowanie niskoprzetworzonej, prostej diety, która jest łatwa do stosowania, dzięki czemu uzyskujemy długotrwałe efekty i pozytywne zmiany na całe życie. Wierzymy, że podstawowe, proste zmiany i dopasowanie diety do stylu życia to klucz do sukcesu. Nie wierzymy w diety cud i skrajności w żywieniu. Unikamy nadmiernej ilości suplementów diety. Stawiamy na żywienie, które wspomagają tylko niezbędne suplementy i odżywki dla sportowców, wtedy, kiedy jest to konieczne.

Naszymi partnerami są uznane marki, których idea zawsze jest zbieżna z naszą – dobrze i smacznie odżywiać, a także wspierać odżywienie organizmu. Naszym renomowanym partnerem jest Instytut Mikroekologii, oferujący wykonanie mi.in. testów na alergie pokarmowe IgG, czy badanie mikroflory. Lokalnie (Poznań i Wrocław), współpracujemy z kawiarnią Sorrir, serwującą tylko w 100% naturalną, pozbawioną cukru, glutenu oraz w pełni wegańską żywność.

Jak to się zaczęło?

Na początku była inspiracja!

Będę pisać o tym, co mnie interesuje! – to słowa, które najczęściej padają z ust Doroty, zapytaną o to, jak to się zaczęło. Pierwsze tygodnie były wielkim zaskoczeniem dla samej autorki, która nie spodziewała się, że strona – a początkowo jedynie fanpage – nabierze tak szybko rozmachu. 2000, 3000, 10 000, 20 000 „like’ów” od ludzi, których łączy coś pięknego – sport i wspólna pasja do dbania o swoje zdrowie. To motywowało jeszcze bardziej. Nie minęły 2 miesiące, a z niepozornego fanpage’a powstał blog, przy boku z Poradnią Dietetyczną Online.
Od tamtej pory, miesięcznie stronę odwiedza tysiące osób (liczba ta wciąż rośnie!), a blog stał się swoistą wizytówką działalności Diety Sportowca, której głównym celem jest praktyczne zastosowanie wyniesionej nauki świadomego podejścia do żywienia u osób aktywnych.

Dieta Sportowca szybko się rozwija! Poza blogiem, podnosi się również poziom świadczonych usług. Powiększamy także zespół dietetyków, którzy na co dzień mają do czynienia ze sportem zgodnie z przekonaniem, że nikt, kto nie zna sportu, nie jest w stanie sportowcom doradzić.
Nie pozostaje nic innego – rozgość się proszę i czerp jak najwięcej z lektury. Jeśli chcesz poczytać jedną z wielu pozytywnych opinii o Naszych usługach i blogu, przejdź do zakładki Wpisy i opinie.

CHCESZ Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?
proudly created by CoffeeCode.IT

Otrzymaj 4-tygodniowy mailing "Jak schudnąć?" i wiele więcej w przyszłości! :)

Wyślij mi newsletter (bez spamowania)!

FreshMail.pl