Współpraca biznesowa

Jeśli chcesz dotrzeć ze swoim produktem do wielu świetnych ludzi, którzy dbają o siebie – trafiłeś we właściwe miejsce! Promocja i współpraca może odbywać się zarówno w formie akcji i promocji, ale także lokowania Twojego produktu, czy umieszczania banerów reklamowych – wszystko zależy od naszego pomysłu!

Jestem otwarta na każdą ciekawą formę współpracy, na której zyskają obie strony – rozważam każdą ciekawą propozycję, a nad ostateczną jakością i szczegółami współpracujemy razem.

Dlaczego ten blog to świetne miejsce na reklamę?

  • Blog istnieje od 2014 roku i ani razu nie miał marwego okresu,
  • Opiniotwórczość i wiarygodność,
  • Docieramy z każdym miesiącem do większej ilości osób – strona jest dobrze pozycjonowana w wyszukiwarce Google, a Fanpage ma już > 34 500 likes,
  • Nie reklamujemy NIGDY czegoś, czego nie polecam – szanujemy swoich czytelników i dbamy o to, aby wartość treści na blogu była najwyższa,
  • Reklama na często aktualizowanym blogu jest znacznie bardziej skuteczna niż w gazecie – nie oszukujmy się. Skoro tu jesteś – już to wiesz!

Zależy nam na tym, aby nawiązywać kontakty z pomysłowymi osobami i markami, których działalność będzie uzupełniać informacje i współgrać ze społecznością strony.

Jeśli potrzebujesz zaplecza dietetycznego w pracy trenera / fizjoterapeuty – zapraszamy! Jeśli masz ciekawą ofertę, pomysł lub zastanawiasz się w czym moglibyśmy Tobie pomóc – skontaktuj się z nami

DIETA-SPORTOWCA.COM.PL znalazła się na liście BLOG RANK jako jeden z 10 blogów w Polsce do współpracy w kategorii Zdrowie i Uroda.

BLOG RANK to raport przedstawiający listę 100 najlepszych blogów do współpracy komercyjnej. Odpowiada na podstawowe pytanie: z kim warto współpracować, by osiągnąć najlepsze rezultaty?

W przeglądzie uczestniczyło niemal 1000 polskich blogów. Oprócz sprawdzenia konkretnych wskaźników przeanalizowaliśmy również jakość i umiejętność realizowania kampanii reklamowych, co czyni ten ranking jednym z najważniejszych zestawień w Blogosferze. więcej o BLOGRANK 

Statystyki odwiedzin kwiecień-maj 2017

dorota.traczyk@dieta-sportowca.pl