Karol Serwin

(ur. 1987) Związany z trialem rowerowym od wczesnych lat. Ikona polskiego trialu rowerowego. 

15-krotny Mistrz Polski oraz 2-krotny Wicemistrz Świata w trialu rowerowym. 

Trener przygotowania siłowego i motorycznego.

fot. Michał Nowak
FOT WLODZIMIERZ SIERAKOWSKI PILKA NOZNA - EKSTRAKLASA GKS BELCHATOW - SLASK WROCLAW 3 - 0 SEDZIA - LISTKIEWICZ TOMASZ
fot. Włodzimierz Sierakowski

Tomasz Listkiewicz​

(ur. 1978) – zawodowy sędzia piłkarski, od 11 lat jako sędzia asystent  w polskiej ekstraklasie, od 2011 na liście FIFA.
Uczestnik finałów Mistrzostw Europy 2016, członek zespołu sędziowskiego meczu finałowego młodzieżowych Mistrzostw Europy 2015.
Powołany na Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji. Prowadził i prowadzi mecze Realu Madryt, Juventusu Turyn, Bayernu Monachium, reprezentacji Włoch, Portugalii, Hiszpanii czy Niemiec.

Kamil Leśniak

(ur. 1993) Zawodnik Ultra Trial w Team Inov-8.
Bieganie rozpoczął w 2006 roku. Wielokrotnie zajmował czołowe miejsca podczas imprez w kraju i za granicą. Medalista Polski biegów górskich. 6-krotny reprezentant kadry Narodowej na Mistrzostwach Świata w Trialu i biegach długodystansowych. 

Pasję do biegania łączy z pasją do podróży.  Razem z Piotrem Kaczmarkiem organizuje bieg Ultra Mazury

Rozpoznawalny także z zamiłowania do Klopsów oraz pisania w żartobliwy sposób w social mediach.

fot. Andrzej Olszanowski
fot. Ania Pawleta

Zuzanna Sobczak

Dwukrotna Mistrzyni Polski KB Hardstyle, pierwsza kobieta w Polsce, która otrzymała tytuł CKB TopTeam 5* jak również pierwsza w Polsce i 17 na świecie kobieta, która otrzymała prestiżowy tytuł Iron Maiden. 
Kilkukrotnie na podium zawodów CrossFit, zdobyte wyróżnienie w biegu z przeszkodami. Od 10 lat prowadzi treningi personalne, początkowo w Krakowie, od 5 lat rozwija Klub IRONia w Bielsku-Białej.

Nikol Płosaj

(ur. 1996) Polska zawodniczka kolarstwa szosowego i torowego o licznych osiągnięciach. Zawodniczka UKS Mróz Jedynka Kórnik. Obecna reprezentantka kadry Polski w kolarstwie torowym. Czterokrotna medalistka Mistrzostw Europy.

fot. Szymon Gruchalski
fot. Ania Pawleta

Sebastian Gęsior

Instruktor SFG2, SFL i Plan Strong, właściciel Klubu IRONia, szkoleniowec. 
Jako jedna z dwóch osób w Polsce otrzymał wyróżnienie CKB TopTeam Instruktor dzięki wytrenowaniu największej liczby osób w Polsce z tytułem TopTeam. 

Sam realizuje się jako zawodnik w trójboju siłowym osiągając total 740kg.

 

Marcin Karbowy

(ur. 1995) Wyczynowy pół-zawodowy kolarz szosowy oraz torowy z Poznania. Kolarstwo trenować rozpoczął w czasach szkoły podstawowej w klubie UKS Borant, kolejne lata kariery spędził główie w klubie KK Tarnovia Tarnowo Pogórne.
Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych, w tym trzykrotny złoty medalista konkurencji drużynowych.
Kilkukrotny reprezentant kadry Polski na wyścigach międzynarodowych, tj. Puchary Narodów. Ścigał się w Hiszpanii i Francji.
Student AWF Poznań, na kierunku sport żywo zainteresowany zdrowym żywieniem w sporcie, które na stałe gości w jego codziennym życiu. Obecnie ściga się i mieszka we Francji.