Voucher na Święta dla najbliższych!

Chcesz obdarować najbliższą osobę wyjątkowym prezentem?

Pomóż bliskiej osobie zrobić pierwszy krok w stronę noworocznych postanowień!

Niezależnie od tego, czy celem jest redukcja masy ciała, zbudowanie tkanki mięśniowej, poprawa wyników sportowych, czy też poprawa zdrowia – ten voucher jest dla każdego, kto dba o swoje zdrowie.

Obdaruj najbliższą osobę możliwością wdrożenia profesjonalnego planu żywieniowego zaraz po Świętach!

Bez wymówek!

Co zrobić, aby otrzymać Voucher?

  • Napisz do nas przez formularz kontaktowy lub pisz na kontakt@dieta-sportowca.pl w tytule wpisująć: “Voucher”
  • W treści napisz, jaką usługę zamawiasz oraz jaką treść chcesz otrzymać na imiennym Voucherze!
    Do wyboru: konsultacja dietetyczna, plan żywieniowy i poradnik żywieniowy. Możesz również określić swoje oczekiwania, a my je wycenimy. Ceny są zbieżne z cenami przedstawionymi w Ofercie.
  • Skontaktujemy się w sprawie szczegółów i płatności.
  • Po zamówieniu wysyłamy Voucher do druku w wybranym formacie (pdf, png)
  • Voucher jest ważny ponad 3 miesiące! 🙂 Osoba realizująca go nie jest obciążona żadnymi dodatkowymi kosztami.

PS Wystawiamy FV!

Pierniczki bez bez

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Sprzedawca Dieta Sportowca - poradnia dietetyczna i blog, Dorota Traczyk-Bednarek. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności. Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Kontakt z administratorem: kontakt@dieta-sportowca.pl